Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka komercyjna, ul. Słoneczna

Słoneczna, Słone, lubuskie

  • 590 000 zł
  • 4 062 m²
  • 145,25 zł/m²

Zdjęcie

REMAX Speedway

Skontaktuj się

Działka komercyjna, ul. Słoneczna

Słoneczna, Słone, lubuskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

590 000 zł

4 062 m²

145,25 zł/m²

Działka komercyjna, ul. Słoneczna

Zaktualizowane: 13 maja 2026

590 000 zł 4 062 m² 145,25 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 590 000 zł (145,25 zł/m²)
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-209/9148/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.
Oferujemy na sprzedaż działkę, która może być Twoją inwestycyjną perełką lub miejscem, gdzie spełnisz marzenie o własnej działalności i domu jednocześnie.
- lokalizacja-miejscowość Słone (gmina Świdnica), przy trasie krajowej nr 27;
- otoczenie - pomiędzy miejscowościami Wilkanowo-Słone, w okolicach obwodnicy o dużym natężeniu ruchu samochodowego (dla działalności gospodarczej jest to dużą (...)

Agent

REMAX Speedway

536 799...

536 799 115

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

REMAX Speedway

536 799...

536 799 115

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości